Organik Bronzlaştırıcı Yağ Yapımı

0 76

Göz alıcı parlak bir bronzluk için evde kolayca hazırlayabileceğiniz Havuç Yağı tarifimiz ile bu yaz tüm gözler üzerinizde olacak. Hem bronz bir ten hem pasparlak bir görünüş. İçerik olarak son derece doğal, her bütçeye uygun herkeSin evinde olan malzemelerle hazırlayabileceği mucizevi bir bronzlaştırıcı yağ tarifi sizleri bekliyor.

Günümüzde bir çok markanın farklı içeriklerle hazırlanan sayamadığımız kadar fazla bronzlaştırıcı yağ ürünleri hemen hemen tüm internet alışveriş sitelerinden ya da avm içlerindeki kozmetik satan mağazalardan temin etmemiz mümkün. Ancak içerikleri bakımından bir çok kimyasal bileşiğin bir arada olduğu bu ürünler hem sağlık açısından hem de bütçe açısından çok fazla tercih edilmemektedir.Bu sebeple birebir yapılmış ve uygulanmış doğal bronzlaştırıcı yağ tarifi ile yaz aylarında göz alıcı  parlak bir bronzluğa sahip olmanız mümkün. Yapım aşamalarını anlatacağımız bronzlaştırıcı yağ tarifimizi uygularken hem cildinize bakım yapacak nem dengesini sağlayacak hemde pasparlak ve doğal bir bronzluk elde edeceksiniz.

 

Malzemelerimiz :

1.  4 adet havuç

2. zeytinyağı

3. kabuk tarcın 1 adet

4. 6 adet karanfil

5. cam kavonoz

Hazırlanışı:

Öncelikle havuçları rendeliyorsunuz, rendelenen havuçları ve diğer tüm malzemeleri (kabuk tarçın. karanfil, zeytinyağı) cam kavanozun içine koyup 15 gün çok güneş alan açık alanlarda cam kenarları, balkon, bahçe hepsi olabilir bekletmeniz yeterli . 2 hafta sonra elde ettiğiniz bronzlaştırıcı yağınızı bir süzgeç yardımı ile süzüp kullanabilirsiniz.

Birçok markanın pahalı ürünlerinden daha çok verim alacağınızı garanti etmekle birlikte doğallığın ve parlaklığın hayranı olacaksınız. Bu tarifi dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar uygulamanız mümkündür. Tarife ek olarak tercih edeceğiniz herhangi yağlardan yararlanabilirsiniz örneğin doğal bronzlaştırıcı yağın içine hindistan cevizi yağı, toz kakao, tatlı badem yağı ekleyebilir bronzlaştırıcı yağ olarak çeşitlendirebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uzun zamandır üzerinde özenle çalıştığımız kadın sitemizde istediğiniz bir çok bilgiyi bulmanız için en iyi kadın sitesini oluşturduk. En son moda trendleri, birbirinden farklı dekorasyon fikirleri, bugün ne pişirsem diye düşünenlere yemek tarifi önerileri, güzellik ile ilgili denenmiş makyaj sırlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. Saç bakımı için organik krem tarifleri sağlık ve sağlıklı beslenme konularında en çok tercih edilen diyet listelerine uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan özgün makale ve yazılarımızdan günün her saati ihtiyacınız olduğu her an faydalanabilirsiniz.