Kısa Saç Modelleri

0 47

Bir çok kadın kısa saç fikrinden hoşlanmaz. Kadın denince akla uzun saçın gelmesi bile bunun bir sebebi olabilir. Ama modern çağın bize getirdikleri arasında kadınlarda da kısa saç oldukça fazla görünmeye başladı. Peki ya bir kadının böylesine önemli bir karar verip saçlarını kısaltmak istemesi öyle kolay kolay olacak bir şey değildir. Kadınların saçlarına verdikleri değer sevdiği insanlara verdiği değer ile eş sayılabilir. 2020 kısa saç modelleri yazımızın detaylarına geçmeden önce saçlarınızdan nasıl vazgeçeceğiniz önemli bir detaydır. Karar verme aşamasında uzun mesai harcamanız gerekmektedir. Siz ziyaretçilerimiz için uzmanlardan aldığımız görsel destekli yazımızda aradığınızı bulacak karar verme aşamasında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Yazın vazgeçilmezi olan plajlardaki en havalı saç modelleri de oldukça ilgi çekmektedir.

kısa sac modelleri
kısa sac modelleri

 

 

Kısa katlı kesim

Bu katlı kesimin özelliği dağınık bir hava vermesidir saç son derece havalı ve dağınık durur. Duştan sonra herhangi bir işleme gerek görülmeden kurudukça kendi şeklini alan ve fön gibi saça zarar verecek işlemlerin uygulanmasına gerek duyulmayan neredeyse tek kesim şeklidir. Yıka ve çık tarzıyla çok rahat kullanacağınız kısa bob katlı kesim ile tüm dikkatleri üzerine çekmeniz kaçınılmaz olacaktır.

 

 

kahkullu sac modelleri
kahkullu sac modelleri

 

 

Kahküllü kısa saç kesimi

Her yüz tipine uygun olmayan fakat uygun olduğu yüz şekillerine çok fenomen bir hava katan kahküllü kısa saç modeli günlük düzenli bir bakım ister uzadıkça düzeltilmesi gereken bu model her kullanımda fön de isteyebilir.

 

 

 

Kuaförünüze gitmeden önce iyi bir karar verip çokça araştırıp öyle karar vermeniz gereken bir durumdur. Saçlarınızdan vazgeçmek kolay olsa da sonrasında ki pişmanlığı yaşamak istemesiniz. Bu sebeple bir çok model arasında iyi araştırıp sağlam karar vermenizi şiddetle tavsiye ederiz.

kısa saç modelleri
kısa saç modelleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uzun zamandır üzerinde özenle çalıştığımız kadın sitemizde istediğiniz bir çok bilgiyi bulmanız için en iyi kadın sitesini oluşturduk. En son moda trendleri, birbirinden farklı dekorasyon fikirleri, bugün ne pişirsem diye düşünenlere yemek tarifi önerileri, güzellik ile ilgili denenmiş makyaj sırlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. Saç bakımı için organik krem tarifleri sağlık ve sağlıklı beslenme konularında en çok tercih edilen diyet listelerine uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan özgün makale ve yazılarımızdan günün her saati ihtiyacınız olduğu her an faydalanabilirsiniz.