İnternetten Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Etmeli!

0 70

Teknolojinin hayatımıza fazlası ile girmesi sonucunda nimetlerinden yararlanmamız da oldukça zorlaştı. Alışveriş yapmak için alışveriş merkezlerine gidip saatlerce zaman kaybetmemize gerek kalmadan bir çok alışveriş sitesinden online alışveriş yapabiliyoruz peki internetten alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz. İhtiyacımız olan bir çok eşyayı denemeden sadece görsellerine bakarak online alışveriş ile alıp memnun kalabiliriz fakat kıyafet, mayo, bikini gibi beden ölçüleri kişiye göre değişen malzemeleri almak oldukça zor dikkat edilmesi geren hususlar ise şunlardır:

internetten alisveris
internetten-alisveris
  1. Özelliklerinin yazdığı bölümü iyice okuyun
  2. Kumaş cinsine bakın
  3. Nerede üretildiği hakkında bilgi edinin
  4. Kendi ölçülerinizi iyi bilmeniz gerekmektedir
  5. Ürünü tanıtan modelin vücut ölçüleri ile kendi vücut ölçünüzü kıyaslayın
  6. Üzerinizde nasıl duracağını hayal edin gözünüzün önüne getirin
  7. Ürünü daha önce alan ve denemiş olan şahısların ürünle ilgili yaptığı yorumların tümünü okuyun
  8. Ara bir bedene sahipseniz mutlaka büyük olan bedeni alın bu sayede tadilat şansınız olacaktır
  9. Beğendiğiniz ürünü bir kaç farklı siteden bakın
  10. Almak istediğiniz parça için bir kaç gün düşünün ve araştırın
online-alisveris
online-alisveris

Tabi ki tüm internetteki alışveriş sitelerinde belirli bir süre iade etme hakkınız mevcut, Olmayan yada üzerinizde hayal ettiğiniz gibi durmayan, kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilir, değişim sağlayabilirsiniz. Fakat bu bir kaç haftanızı alabilir gelen ürünü tekrar kargoya vermek daha sonra  değişimini sağlamak zahmetli olduğu için baştan önlem alıp iyi analiz etmek ve öyle sipariş vermek daha mantıklıdır.

Sipariş vermeye karar verdiğiniz ürünün tüm kullanıcı yorumlarını okumalısınız. Hiç bir yorumu okumadan geçmeyin çünkü kullanıcı yorumları aklınızdaki soru işaretlerini gidermek ürün hakkında bilgi sahibi olmak için son derece önemlidir.

alisveris
internet

Moda ile yakından ilgilenenler bilirler alışveriş yapmak kadar kendine, bedenine yakıştırmakta bir okadar değerli önemlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uzun zamandır üzerinde özenle çalıştığımız kadın sitemizde istediğiniz bir çok bilgiyi bulmanız için en iyi kadın sitesini oluşturduk. En son moda trendleri, birbirinden farklı dekorasyon fikirleri, bugün ne pişirsem diye düşünenlere yemek tarifi önerileri, güzellik ile ilgili denenmiş makyaj sırlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. Saç bakımı için organik krem tarifleri sağlık ve sağlıklı beslenme konularında en çok tercih edilen diyet listelerine uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan özgün makale ve yazılarımızdan günün her saati ihtiyacınız olduğu her an faydalanabilirsiniz.