2020 Salon Dekorasyon Fikirleri

0 61

2020 salon dekorasyon fikirleri, kadınların en çok ilgilendikleri konulardan bir tanesi olarak listede yerini almıştır. Covid19 virüsünün kısa sürede tüm dünyaya yayılması dolayısıyla, pek çok kişi zamanının neredeyse tamamını evde geçirmiştir. Evde geçen zaman insanı bunaltmış ve çoğu zaman isyan etmesine neden olmuştur. Virüsün hayattan kopardıkları azımsanamayacak kadar azdır. Sosyal yaşamı tamamen bitiren bu virüs, evlerde değişiklik yapılmasına fırsat tanımıştır. Kadınların pek çoğu sıkılmamak için evlerini yenilemekte ve yaptıkları bu değişiklik ile daha güzel zaman geçirmeyi amaçlamaktadır.

2020 salon dekorasyon fikirleri
2020 salon dekorasyon fikirleri

2020 Salon Dekorasyon Fikirleri Renkleri

2020 yılında listeye alınan salon dekorasyonu fikirleri arasında, renklerin kontrastlığı dikkat çekmektedir. Bu yıl aynı tonda halılar, duvarlar ve koltuklar yerine, farklı renkler tercih edilmektedir. Kiremit rengi koltukların, beyaz ve krem tonları ile oluşturdukları ahenk kişileri çok etkilemiş ve bu yılın en çok tercih edilenleri arasına bu renkleri sokmuştur. Yeşil ve kahverengi hala bir hayli ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra, mavi ve krem renkler  de çok tutulmuştur. Kadınlar evlerine alacakları iki koltuğu başka renk, iki koltuğu başka renk olarak dekore etmiştir. Duvarları açık renk ile bütünleştirmiş, halıyı onlara uyum sağlayacak üçüncü bir renk olarak seçmiştir.

salon dekorasyonu
salon dekorasyonu

2020 Salon Dekorasyon Fikirleri Arasında En Çok İlgi Görenler

2020 salon dekorasyon fikirleri arasında en çok ilgi görenler, bu yıl yine 2 üçlü, 2 tekli koltuklardır. İhtiyaca göre 3 tane üçlü koltuk tercihi de yapılmaktadır. Tercih edilen halılar koltukların tamamına kaplamayacak şekilde küçük tutulmuştur. Onlara uyum sağlayacak sehpalar genel olarak küçüktür. Eskisi gibi büyük orta sehpa artık tercih edilmemektedir. Bunun yanı sıra, küçük sehpalar da açık renk koltuklara uyum sağlamıştır. Orta sehpanın üzerinde artık eskisi gibi dekoratif ürünlere yer verilmemektedir. Çoğu kişi masa örtüsü bile tercih etmemekte, orta sehpayı yalnızca film izlerken kullanmaktadır.

dekorasyon fikirleri
dekorasyon fikirleri

Bu yıl çok tutan koltuk modelleri arasında yine L koltuk modelleri bulunmaktadır. Odayı kaplayacak büyüklükte üretilen L koltuk modelleri, bu yıl iki uçlu L koltuğa terfi etmiştir. Onlara eklenebilecek küçük koltuklar ya da altından çıkarmalı koltuklar da bulunur. Yani kişiler ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olacak şekilde bir tercihte bulunabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uzun zamandır üzerinde özenle çalıştığımız kadın sitemizde istediğiniz bir çok bilgiyi bulmanız için en iyi kadın sitesini oluşturduk. En son moda trendleri, birbirinden farklı dekorasyon fikirleri, bugün ne pişirsem diye düşünenlere yemek tarifi önerileri, güzellik ile ilgili denenmiş makyaj sırlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. Saç bakımı için organik krem tarifleri sağlık ve sağlıklı beslenme konularında en çok tercih edilen diyet listelerine uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan özgün makale ve yazılarımızdan günün her saati ihtiyacınız olduğu her an faydalanabilirsiniz.