2020 Kısa Saç Trendleri

0 32

Saçlar, zarifliğimizi ve asaletimizde en etkili olan noktalardan birisidir. Özellikle kısa saç modelleri ile kendini ön plana çıkaran bireyler, eşsiz güzelliklerle günlerini keyifli geçirmektedir. Günümüzde birçok kadın saç modeli olmasından kaynaklı; değişiklik yapmak isteyen kişilere seçeneklerin arasında boğuluyor. En yeni saç modelleri ile yapacağınız değişiklikler hakkında fikir edinmeniz için sizlere saç modelleri paylaşacağız. Bu sayede zarafetiniz ile ön plana çıkabilir, akılda kalıcı bir izlenim bırakabilirsiniz.

bob model kısa saç modelleri
bob model kısa saç modelleri

Ayrımlı Küt Bob

Kısa saç modelleri arasında en popüler şüphesiz; Küt saçlar oluyor. Ancak kısa saç modellerini sadece ‘’ küt ‘’ ile belirlemek oldukça yanlış olacaktır. Günümüzde birçok farklı kısa saç modelleri bulunmaktadır. Bunların arasında ilk olarak Küt saç modelinin çeşidi olan ‘’ Ayrımlı Küt Bob ‘’ bulunuyor. Ayrımlı Küt Bob, saç modeli kıvırcık ve ince saçlar için eşsiz bir tercih olacaktır. Ancak iyi bir kuaförde bu işlemi yapmanın oldukça önemli olduğunu unutmayın.

Örgülü Topuz

2020 kısa saç modelleri arasında yapabileceğiniz en güzel değişimlerden birisi de örgülü topuz olacaktır. Örgülü topuz bilindiği gibi birçok saç modelinde olabilmektedir. Ancak kısa kesim saç modelleri arasında oldukça asil görünmektedir. Örgülü topuzu yapmak bir noktada oldukça kolaydır. Yapamayanların bir kuaförden destek alması gerekebilir.

Kahküllü Katlı Kesim

Kahküllü katlı kesim son dönemlerin saç modelleri arasında yer alan sitillerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Doğru yüz şekline yapıldığında eşsiz bir güzelliği gözler önüne serecektir. Bu saç modelini kıvırcık saçlı kadınların yapmaması gerekir. İnce saçlı kadınların yapması çok daha güzel olacaktır.

 

2020 kısa saç trendleri
2020 kısa saç trendleri

Kısa Ombre Saç

Kısa ombre saç modeli bir dönemlerin en popüler saç modellerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktaydı. Geçen dönemle birlikte zamana eşlik etmiş ve ufak, tefek değişikliklerle günümüze eşlik edebilecek bir yapıya bürünmüştür. 2020 kısa saç modelleri arasında da tercih edilmeye başlayan bu modeli sizlerde yapabilirsiniz. Doğru bir kuaför ile çalışırsanız; eşsiz bir değişikliğe adım atabilirsiniz.  

Perçemli Kısa Saç

Perçemli kısa saç modeli ile kendinize bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Perçemli saç modeli kendine has avrosu olan, çekiciliği barındıran bir saç modeli olduğunu söyleyebiliriz. Doğru bir kombin ile süslenince de kusursuza yakın bir güzelliği yaratabilirsiniz. Ancak Perçemli Saç Modeli de sadece ince saçlı kadınlar için oldukça uygun olacaktır.

2020-sac-trendleri
2020-sac-trendleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uzun zamandır üzerinde özenle çalıştığımız kadın sitemizde istediğiniz bir çok bilgiyi bulmanız için en iyi kadın sitesini oluşturduk. En son moda trendleri, birbirinden farklı dekorasyon fikirleri, bugün ne pişirsem diye düşünenlere yemek tarifi önerileri, güzellik ile ilgili denenmiş makyaj sırlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. Saç bakımı için organik krem tarifleri sağlık ve sağlıklı beslenme konularında en çok tercih edilen diyet listelerine uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan özgün makale ve yazılarımızdan günün her saati ihtiyacınız olduğu her an faydalanabilirsiniz.