2020 Güneş Gözlüğü Modası

0 48

Güneş Gözlüğü son derece tamamlayıcı bir aksesuardır. Bir çok rengi ve birçok modeli ile her zevke, her bütçeye uygun geniş bir yelpazeye sahiptir. Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Her yıl her sezon moda haftaları ile güncellenen moda trendleri gibi gözlük modasıda yenilenmekte klasiklerden vazgeçmeyenler olduğu gibi yenilikleri yakından takip eden ve uygulayanlarda var. Güneş gözlüğü seçiminde yüz hatlarımız, yaşımız hatta tarzımızın bile son derece önemli bir yeri var. İlk dikkat etmeniz gereken ise yüz hatlarınız öncelikle bunu belirlemeniz gerekmektedir. Dört tip yüz hatta vardır. Oval yüz, yuvarlak yüz, kare yüz, kalp yüz. Kendi yüz şeklinizi bulup yakışacak modelleri belirleyip seçim yapabilirsiniz.

gunes gozlugu modasi
gunes gozlugu modasi

2020 yılının trend güneş gözlüğü modelleri ise her üründe gördüğümüz eskiye dönüş isteği burada da karşımıza çıkıyor 90 lı yıllardaki çok sevilen modeller üzerinden yaklaşık 30 yıl geçmesine rağmen bu senede çok moda peki ya en çok beğenilen ve tercih edilen 90 larında gözbebeği minimal modeller daha çok hangi yüz tipleri için uygundur.

Oval yüz tipine hemen hemen tüm modeller yakışır bu senenin modası minimal gözlüklerde en çok oval yüz tipine sahip kişilere yakışır.

2020 trendleri
2020 trendleri

Özellikle yaz aylarında Kombinlerinizi en çok tamamlayacak olan aksesuarınız güneş gözlükleri oluyor. Renk renk model model bir çok seçeneği olan bu minnoş aksesuarlar bazı durumlarda mesela hislerinizin gözlerinizden okunmasını istemediğiniz durumlarda çok işe yarayan bir hal alıyor. Uçuşan saçlarınızı dudak parlatıcınızdan uzak tutmanın en güzel çözümü güneş gözlüğünüzü şaçlarınızda bir taç olarak kullanabilmenizdir. Hayat kadınlar için oldukça zordur bazı yaşam hileleri ile kolaylaştırmak ise yine bizim elimizdedir.

Bir çok marka 2020 güneş gözlüğü modellerini kataloglarında sergilemeye başladı bile yüz hatlarınıza uygun model ve renk seçeneklerinden bir seçim yaparak yazın keyfini çıkartabilirsiniz.

gozluk modasi
gozluk modasi

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uzun zamandır üzerinde özenle çalıştığımız kadın sitemizde istediğiniz bir çok bilgiyi bulmanız için en iyi kadın sitesini oluşturduk. En son moda trendleri, birbirinden farklı dekorasyon fikirleri, bugün ne pişirsem diye düşünenlere yemek tarifi önerileri, güzellik ile ilgili denenmiş makyaj sırlarını güncel olarak takip edebilirsiniz. Saç bakımı için organik krem tarifleri sağlık ve sağlıklı beslenme konularında en çok tercih edilen diyet listelerine uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan özgün makale ve yazılarımızdan günün her saati ihtiyacınız olduğu her an faydalanabilirsiniz.